Prawdziwy mężczyzna. . .

O tym, jaki ma być mężczyzna, istnieje wiele teorii. Często można w Internecie przeczytać różne informacje na ten temat. Niejednokrotnie wiele do powiedzenia ma płeć przeciwna, a także rodzina. Życie społeczne oraz panujące trendy w social mediach narzucają swoje zdanie, których teoretycznie każdy facet powinien się trzymać. Niezależnie od tego co powie mama, babcia lub dziewczyna, jest kilka zasad, których każdy mężczyzna powinien się trzymać.

Czy każdy mężczyzna powinien być taki sam?

Zdecydowanie nie. Każdy człowiek jest inny i dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nie ma na świecie dwóch takich samych kodów genetycznych, więc nie jest możliwe być identycznym, jak inna osoba. Stąd wzięło się powiedzenie, że na każdego gdzieś czeka druga połówka. Wszyscy jesteśmy różni, dlatego czasem nie od razu udaje się nam znaleźć partnera na całe życie. Kobiety mają bardzo różne charaktery, figury, twarze, sposoby postrzegania świata itd. Tak samo jest w przypadku mężczyzny. Pomijając wszelkiego rodzaju różnice, posiadamy również własne preferencje dotyczące cech fizycznych oraz osobowości. Jakie są więc najbardziej doceniane męskie atuty?

idealny mężczyzna

Cechy idealnego mężczyzny

Niektóre media społecznościowe skutecznie promują przekonanie, że to pieniądze są najważniejsze dla kobiet. Jeśli faktycznie tak jest, to warto takiej pani uświadomić o istnieniu portali sponsoringowych. Tam z pewnością znajdzie partnera, który idealnie spełni jej oczekiwania. Niestety rzeczywistość jest brutalna i kobieta ma prawo mieć tego typu preferencje. Poniżej zostały przedstawione inne cechy, na które warto zwrócić uwagę.

Nie kłam! Tylko prawda może cię ocalić.

Uwierz na słowo, że kobieta, której coś leży na sercu, prędzej czy później wybuchnie. Szczególnie jeśli powodem zazdrości jest inna kobieta. W dobie Internetu ona już prawdopodobnie nawet wie, do jakiej podstawówki chodziła twoja nowa koleżanka, więc nawet nie próbuj kłamać. I tak już masz przechlapane, a twoja kobieta najprawdopodobniej chce tylko sprawdzić swoją rację i czy jej nie okłamiesz. Nie dotyczy to tylko nowych koleżanek, ale także innych spraw. Chyba nie istnieje straszniejsza sytuacja niż kobieta, która zorientowała się, że została okłamana. Fundamentem związku dwóch partnerów jest zaufanie, a ty je w tym momencie burzysz i prawdopodobnie nie odzyskasz go na następny dzień. Kobiety nie lubią niejasnych sytuacji i czuć się niepewnie. Pamiętaj, że najgorsza prawda jest lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo.

Gołosłowność nie jest mile widziana.

Skoro już jej obiecałeś, że powiesisz to lustro lub zabierzesz ją na randkę do innego miasta, to spełnij swoje obietnice. Wszyscy wiemy, że liczą się czyny, a nie słowa i nie bez powodu tak jest. Jeśli jej naobiecujesz, a później się z tego nie wywiążesz, to większość kobiet poczuje się zaniedbana w takiej sytuacji. Współczesne kobiety, które czują się zaniedbane, nie trwają długo u boku swojego partnera. Rzucanie słów na wiatr jest domeną niedojrzałych osób, dlatego z powodu szacunku do samego siebie, nie powinieneś mówić o rzeczach lub zdarzeniach, które nigdy nie będą miały miejsca. Takie zachowanie z pewnością nie podniesie twojej wartości w oczach kobiety, a raczej może zadziałać dokładnie w odwrotny sposób.

Czystość i schludność to twój as w rękawie.

Dopóki nie masz dzieci, to nie masz żadnej wymówki, a nawet jeśli je masz, to z pewnością jesteś w stanie znaleźć dla siebie 10-15 minut więcej w ciągu dnia. Każdej kobiecie imponuje dbanie o siebie. Dotyczy to nie tylko jej osoby, ale także jej mężczyzna powinien to robić. Oczywiście nie jest tu mowa o makijażu lub spędzaniu godziny przed lustrem. Schludny mężczyzna to taki, który chce odpowiednio wyglądać przed swoją wybranką i otoczeniem w każdej sytuacji. Wystarczą czyste ubrania, ułożona fryzura, zadbane zęby oraz czyste buty. Kobiety nie oglądają się za mężczyznami, którzy w żaden sposób o siebie nie dbają. Jeśli nie wiesz jak uwydatnić swoje atuty, to zapytaj swojej kobiety. Ona z pewnością się ucieszy, że chcesz się jej podobać. Jeśli jesteś singlem, to zawsze możesz skorzystać z porad koleżanki.

mężczyna jaki ma być

Siłownia lub jakakolwiek pasja nie są twoim wrogiem.

Kobiety cenią sobie mężczyzn, którzy uczęszczają na siłownię. Nie w każdej chwili musisz wyglądać jak Schwarzenegger na scenie, ale lekka poprawa sylwetki z pewnością nie spotka się z dezaprobatą kobiet. Warto byłoby mieć także jakieś hobby. Dodatkowym atutem dla ciebie będzie jakaś aktywność, którą możesz „zarazić” partnera lub chociaż pokazać swoją pasję. Może się to okazać ciekawą formą spędzania czasu dla obojga partnerów. Z drugiej strony, jeśli kobieta daje ci poczucie dezaprobaty dla twoich zainteresowań, to znaczy, że raczej nie jesteście dla siebie stworzeni. Kobieta może nie podzielać twojej pasji, ale nie powinna jej krytykować.

Każdy facet nie będzie się podobał każdej kobiecie. Nie ma takiej możliwości. Musisz po prostu być sobą i iść swoją drogą. W którymś momencie napotkasz swojego partnera i będziesz wiedział, że to jest „to”.

Rate this post