Skoro tutaj trafiłeś, zapewne zastanawiasz się co zrobić, żeby zaspokoić swoją kobietę. Pewnie chcesz to zrobić w taki sposób, aby przyjemność, której dostarczysz jej podczas seksu, na długo utkwiła w jej pamięci. W końcu tym samym możesz sprawić, żeby miała ochotę na dużo więcej, prawda?

Należy spojrzeć prawdzie w oczy – bardzo wielu mężczyzn nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, potrzebują znacznie więcej czasu na to, żeby być gotowe na zbliżenie, które przyniesie im niezapomnianych wrażeń.

Jak zadowolić kobietę?

Wiesz, w czym tkwi sekret? Musisz podniecić swoją partnerkę, zanim jeszcze zaczniesz grę wstępną. Dzięki temu, że poświęcisz więcej czasu i uwagi na rozpalenie swojej kobiety, Wasz seks będzie dużo lepszy i dostarczy Wam intensywniejszych doznań, których nie sposób będzie zapomnieć. Niżej wymienione porady powinny naprowadzić Cię na poprawną ścieżkę praz sprawić, że seksualne eksperymenty będą przyjemne zarówno dla Ciebie, jak i partnerki.

mężczyzna a gra wstępna i stymulacja łechtaczki podczas stosunku seksualnego

Jak zaspokoić dziewczynę. Zadbaj o to, żeby Twoja kobieta była zrelaksowana i miała dobry humor

Udany seks tak naprawdę zależy od nastroju Twojej kobiety. Jeśli od samego rana będziesz grał jej na nerwach, o upojnej nocy możesz jedynie pomarzyć. Kobiety zdecydowanie chętniej chcą uprawiać seks, kiedy są odprężone, a ich myśli nie zaprzątają niepotrzebne sprawy. Tylko wtedy będą potrafić całkowicie oddać się seksualnym doznaniom i łatwiej będzie je zaspokoić.

Jeśli liczysz na udaną noc pełną erotycznych doznań, już od samego rana zacznij uwodzić swoją kobietę i budować odpowiednią atmosferę. Pocałuj ją z zaskoczenia na dzień dobry, a przed wyjściem do pracy wyszeptaj jej do ucha, że seksownie wygląda i że najchętniej zdarłbyś z niej to, co ma na sobie. Gdy będzie pochłonięta codziennymi obowiązkami, zapytaj, jak mija jej dzień i przypomnij, że dalej myślisz o tym, co miała dzisiaj rano ubrane. Dzięki temu będzie wiedziała, że jest dla Ciebie seksowna i atrakcyjna, a Twoje myśli są skupione wokół niej. Kiedy już wrócicie po pracy do domu, przygotujcie wspólnie obiad albo kolację (najlepiej, żeby posiłek był na bazie afrodyzjaków). Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś podczas przygotowań nieco ją rozpraszał delikatnymi pocałunkami w szyję, czy kładąc dłonie na jej biodrach, gdy ta będzie akurat przygotowywała składniki. Wspólne przygotowywanie posiłków na pewno zbliży Was do siebie, a jeśli puścicie wodze fantazji, możesz w prostu sposób rozpalić swoją partnerkę. Uwaga! Zanim dacie ponieść się erotycznemu szaleństwu, nie zapomnijcie wyłączyć palników!

Obserwuj ją uważnie, a dowiesz się, co sprawia największą przyjemność Twojej kobiecie

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że każda kobieta jest zupełnie inna, dlatego też świat kobiecych doznań jest bardzo różnorodny. Każda kobieta odczuwa przyjemność w inny sposób. To, co jedną będzie doprowadzać do orgazmu, na drugiej może nie zrobić żadnego wrażenia. Spróbuj poznać swoją partnerkę.

Aby dowiedzieć się, co sprawia jej największą przyjemność, podczas pieszczot zwróć uwagę, na co reaguje jej ciało, i kiedy przyspiesza jej oddech. W ten sposób poznasz miejsca, które są u niej wyjątkowo wrażliwe. Możesz również po prostu zapytać ją o to, co ją podnieca, a czego nie lubi. Jednym kobietom przyjemność sprawi delikatne pieszczenie, inne zaś będą bardziej zadowolone, kiedy będziesz je mocno ściskał, podduszał, czy ciągnął za włosy.

Ze względu na to, że łechtaczka jest bardziej erogenną strefą niż pochwa, wiele kobiet preferuje stymulację właśnie tego miejsca, aby osiągnąć seksualną rozkosz. Badania pokazują, że jedynie 15% kobiet jest w stanie osiągnąć rozkosz jedynie poprzez stymulację pochwy.

mężczyzna a gra wstępna i stymulacja łechtaczki podczas stosunku seksualnego

Gra wstępna. Dotyk potrafi zdziałać cuda i zadowolić kobietę

Mężczyźni bardzo często nie zdają sobie sprawy z tego, jak potężną moc ma dotyk. A to doskonały sposób na to, że rozpalić do czerwoności zmysły każdej kobiety i jednocześnie doprowadzić ją do orgazmu, który zawładnie całym jej ciałem. Złote rady? Proszę bardzo! Przede wszystkim nie powinieneś się spieszyć. Jeśli chcesz zaspokoić swoją kobietę, poświęć jej szczególną uwagę. Wbrew pozorom nie kieruj się od razu w jej najwrażliwsze miejsca – dotykaj, całuj, drocz się z nią, pieść jej ciało. A przede wszystkim dokładnie obserwuj, na co reaguje – to najlepsza informacja zwrotna na to, co lubi Twoja kobieta i co sprawia jej przyjemność. Wszystko to jest niezbędne do tego, aby mocno ją podniecić.

mężczyźni a partnerka w łóżku stymulacja podniecenie stosunek piersi piersi łóżku łóżku

Jak zadowolić kobietę? Prawdziwi mężczyzna nie boi się eksperymentować

Zdradzić Ci jeszcze kilka sekretów? Aby doznania Twojej dziewczyny były jeszcze intensywniejsze, musisz oddziaływać na wszystkie jej zmysły. Podczas gry wstępnej zawiąż jej oczy. Dzięki temu, że nie będzie nic widzieć i nie będzie znała Twojego następnego ruchu, będzie zdecydowanie bardziej skupiać się na Twoim dotyku, a dzięki temu zwiększy się intensywność odczuwania przez nią rozkoszy.

Kolejnym sprawdzonym sposobem na intensyfikację doznań jest erotyczny masaż. Pieszczenie wszystkich części ciała kobiety z powodzeniem rozbudzi jej zmysły i sprawi, że zarówno jej, jak i Twój orgazm będzie dużo mocniejszy. Zawsze taki masaż możesz wzbogacić o czekoladę, którą następnie będziesz mógł zlizywać ze swojej kobiety, doprowadzając ją w ten sposób do szaleństwa.

To jednak nie wszystko. Słyszałeś kiedyś o seksie tantrycznym? To również doskonały sposób na to, aby rozpalić kobietę do czerwoności, poświęcić czas i uwagę stymulacji, a następnie dać jej orgazm, o jakim marzy. Dla niektórych kobiet sex tantryczny to najprzyjemniejszy sposób na to, aby osiągnąć najwyższy poziom spełnienia, do którego dochodzi się dzięki powolnym pieszczotom najbardziej erogennych miejsc, czułym spojrzeniom, delikatnym i jednocześnie pewnym dotykom ciała oraz gorącym i namiętnym pocałunkom.

5/5 - (24 votes)