Gdzieś Ci ten sugar dzwoni, ale nie wiesz w którym miejscu? Tego typu określenie gdzieś się już kiedyś pojawiło, lecz nie do końca wiesz, o co chodzi? Nie ma powodów do obaw. Wszystko Ci wytłumaczymy krok po kroku. Sugar dating to coraz popularniejsza forma spędzania czasu, w którym czynny udział biorą dwie osoby. Na pozór wyglądają jak para lub… rodzic z dzieckiem! To jedna z tych sytuacji, kiedy pozory mylą. Sprawdź z nami, kim są sugar daddy i cukiereczki. Być może też się zdecydujesz na słodkie randkowanie?

Ten trend jest ostatnimi czasy bardzo popularne, na co wskazuje zwiększająca się liczba sugar babies i sugar daddies. Nie interesują Cię relacje zakończone ślubem, nie chcesz się angażować? Sugar dating może być właśnie dla Ciebie. Wszystko ma swoje wady i zalety, lecz być może dla Ciebie takie rozwiązanie okaże się optymalne. Poznaj idee sugar datingu i zacznij korzystać z życia.

Czym jest sugar dating, sponsoring i cukierkowy związek?

Sugar dating to z języka angielskiego nic innego jak cukierkowe randkowanie. Najczęściej kartą przetargową są pieniądze, a cała relacja opiera się na umowie biznesowej, dzięki której korzystają obydwie strony. Jak to wygląda w praktyce? Otóż jest to związek między młodą kobietą a sugar daddy lub mommy z sugar boyem. Najczęściej Utrzymanki to młode kobiety, które mają swoje potrzeby finansowe, a Sponsorujący ją utrzymuje/ płaci pensję. Zadaniem sugar babies jest najczęściej zadowalanie bogatych mężczyzn. Nie chodzi jedynie o formę seksualną, ponieważ nie raz w ogóle nie dochodzi w takim układzie do zbliżeń. Bardziej można to określić partnerstwem, wspólnym spędzaniem czasu oraz wyeliminowaniem samotności bez angażowania uczuć. Można zatem stwierdzić, że jest to sponsoring, czyli sytuacja, w której zamożna osoba szuka partnera do spełnienia określonych celów. Kobiety najczęściej pełnią rolę wizytówkową i nie muszą zbytnio angażować się w życie Sponsorowanego. Każda relacja dwóch dorosłych osób wygląda różnie. Może to być jednorazowa wspaniała podróż życia, a może przelotny układ. Wiele osób jednak taki sposób ma za styl życia.

daddy sugar

Sugar babies a zarzuty prostytucji

Niestety w naszym społeczeństwie ciągle powielany jest mit, że tego typu zachowanie kobiet jest prostytucją. Nieważne jak bardzo Ci pasuje taka teoria, nie jest ona zgodna z prawdą. Prostytucja polega na czerpaniu korzyści materialnych w zamian za usługi seksualne, który zazwyczaj są jedno lub kilkurazowe spotkania, które trwają maksymalnie kilka godzin (zazwyczaj dużo krócej). Sponsoring lub w przypadku sugar datingu charakter relacji jest zdecydowanie inny. Atrakcyjna dziewczyna spędza zdecydowanie więcej czasu ze swoim sugar daddy. Znają się lepiej, a nie jednokrotnie nawet razem mieszkają. W słodkim randkowaniu chodzi o coś więcej niż o seks, o ile on w ogóle ma miejsce w takiej relacji. Często jednak pojawiają się prezenty oraz docenianie, czego raczej brakuje w prostytucji. Można wręcz stwierdzić, iż prostytucja jest bardziej zdystansowana emocjonalnie, nawet jeśli w obydwóch przypadkach raczej ciężko mówić o miłości. Prostytutce nie zależy na nawiązaniu więzi z Klientem, podczas gdy atrakcyjna kobieta ogłaszająca się na naszym portalu właśnie to robi.

Bliskie relacje są nieuniknione podczas słodkiego randkowania, lecz duże uczucia, takie jak miłość, warto trzymać na wodzy, ponieważ może się to skończyć bolesnym złamaniem serca. Musisz się nauczać odgraniczać uczucia i sentymenty od biznesu. Jeśli się dogadujecie i spędzacie razem sporo czasu to świetnie, lecz pamiętaj, że koniec końców, to jest układ biznesowy, z którego obie strony czerpią korzyści. Kobieta, która wchodzi w tego typu relacje, to nie zimna kobieta bez uczuć, lecz raczej jej priorytetem są kwestie finansowe. Podkreślamy jednak, że taka relacja nie dotyczy seksualności, a bardziej relacji międzyludzkich i dawania sobie wzajemnego szczęścia!

Sugar dating w dzisiejszych czasach – szukam sugar daddy

Otwarte związki cieszą się coraz większą popularnością. Młodym ludziom zależy na rozwoju kariery i osiągnięciu niezależności finansowej. Rzadko komu zależy na zawieraniu małżeństwa przed trzydziestką, już nie mówiąc o zakładaniu rodziny. Luźne, bez zobowiązań związki zaczęły zyskiwać popularność już wiele lat temu na Zachodzie. Polska z powodzeniem goni ten trend, a społeczeństwo powoli akceptuje taką formę relacji międzyludzkich. Młodzi mogą się skupić na własnych sprawach i nie rezygnować ze swoich planów na rzecz związku. Często dzieje się tak, że jedna osoba z czegoś rezygnuje lub poświęca któreś ze swoich marzeń dla relacji z drugą osobą, ponieważ ta druga osoba nie chce lub nie może pomóc w spełnieniu tego marzenia. Pojawia się wówczas problem i konieczność podejmowania ciężkich decyzji. Niektórzy to akceptują, lecz znajdą się takie jednostki, które nie są w stanie poświęcić czegokolwiek, dlatego sugar dating będzie w takim wypadku świetnym rozwiązaniem. Każda atrakcyjna kobieta mająca konto na Goldbikiniclub chce prowadzić taki tryb życia, dlatego rejestrując się na portalu sponsoringowym, od razu znajdziesz zrozumienie.

Kim jest sugar daddy i jakie są jego cechy?

Sugar daddy czyli inaczej cukrowy tatuś to osoba, która w zamian za pieniądze oczekuje określonych czynności od kobiety. Dziewczyna nie jest zmuszana do spełnienia takowych życzeń. Pozostaje to kwestią dogadania się pomiędzy stronami. Profil cukrowego tatusia często wygląda podobnie. Dzieje się tak, ponieważ to zazwyczaj dojrzali mężczyźni (sugar daddies) decydują się na taką relację. Dzieci już dawno odchowane, po rozwodzie i z dużym majątkiem, którego nie ma z kim dzielić. Wtedy właśnie przychodzi moment, że zaczyna brakować towarzystwa. Z drugiej strony takie persony nie chcą się angażować uczuciowo w żadną relację. Najczęściej zależy im na spokoju, korzystaniem z życia, a szukanie miłości pozostawili w przeszłości. Nie ma jednak takiego człowieka, który nie potrzebowałby bliskości drugiej osoby. Poczucie samotności nie jest pozytywne, dlatego wtedy z pomocą przychodzą sugar babies. Są to kobiety, które wprowadzają tzw. życie do ich już nudnej codziennej rutyny.

Wciąż trudnodostępnym, ale coraz częściej pojawiającym się typem sugar daddy jest młody mężczyzna, który z wielu powodów nie decyduje się na typową relację z młodą kobietą. Jedni zostali w przeszłość poważnie zranieni i boją się angażować uczuciowo, podczas gdy drudzy zwyczajnie wolą się skupić na swojej karierze i rozwoju osobistym. W dzisiejszych czasach coraz mniej osób żyje stereotypem konieczności zawarcia małżeństwa oraz posiadania dzieci. Większość z nas wychodzi z założenia, że życie jest jedno i powinniśmy je przeżyć w taki sposób, jaki nam odpowiada. Ten typ cukierkowego tatusia z pewnością nie będzie o wiele lat starszy, ale będzie miał też z pewnością mniej czasu. Wciąż na tym etapie ważne są relacje towarzyskie i spotkania z przyjaciółmi, na które nie wiadomo, czy sugar daddy będzie zabierał swoją słodką dziewczynę.

Wspólne cechy obydwóch typów sugar daddies to zamożność oraz potrzeba bliskości. Reszta potrzeb jest zdecydowanie do ustalenia indywidualnie.

sugar daddy korzysta z życia

Co można powiedzieć o sugar baby?

Jak wygląda profil kobiet, które gotowe są by stać u boku swojego sugar daddy? Spróbujemy ten wizerunek przybliżyć. Sugar baby to kobieta, która z różnych powodów potrzebuje wsparcia finansowego lub świadomie chce żyć w ten sposób. Niektórym tak potoczyło się życie, a inne twierdzą, że dopiero od zostania sugar baby ich życie zmieniło się na lepsze. Nie ma wątpliwości, że wszystkie sugar babies to atrakcyjne kobiety, które doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Na ich profilu można dokładnie przeczytać o ich preferencjach. Bez dwóch zdań każda z nich szuka zdecydowanego mężczyzny, który twardo stąpa po ziemi. Możliwości jest wiele, lecz wystarczy dobrze się wczytać w dane ogłoszenie. Prezenty mimo że nie zawsze wspomniane, to zawsze są mile widziane.

Wśród mnóstwa ogłoszeń na portalach można znaleźć i takie, które będą Ci odpowiadać w 100%. Już w opisie możesz dostrzec podstawowe informacje, np. rzeczy, których nie lubi i które lubi. Podstawowe cechy charaktery także możesz sobie wywnioskować na podstawie opisu. Nikt nie powiedział, że musisz tworzyć relację z pierwszą wybraną sugar baby. Z pewnością minie trochę czasu, zanim poznasz tę odpowiednią kobietę. Pierwsze rozmowy zazwyczaj bywają kluczowe. Jeśli od początku tego nie czujesz – nie ma się co męczyć. Lepiej zacząć kontakt z kolejną kobietą, niż brnąć w coś, do czego nie masz przekonania.

Nie należy także obawiać się kontaktu z nimi – one tylko na to czekają!

Gdzie znaleźć sugar baby i sugar daddy?

Z pomocą przychodzi nam Internet. Znajdziemy tam wszelkiego rodzaju serwisy, które oferują tego typu usługi. Jednym z portali, na które warto zwrócić uwagę, jest Gold Bikini Club. Innym sposobem jest przebywanie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, czyli poznanie kogoś w realu. Jest to jednak znacznie bardziej czasochłonna opcja. Nigdy nie wiadomo, kto jest zainteresowany sugar datingiem. Trudno to wyczuć, dlatego zdecydowanie lepiej przeczytać taką czarno-białą informację u kogoś na profilu. Wybierając jakikolwiek portal sponsoringowy, masz pewność, że wszystkie dostępne osoby są zainteresowane sponsoringiem i wcale nie musisz się tego domyślać. Chyba nie ma nic lepszego, niż grono osób, które ma dokładnie takie same zainteresowania? Na portalu powstaje społeczność, które składa się z szarmanckich sugar daddies oraz atrakcyjnych sugar babies.

Portale sponsoringowe powstały właśnie po to, aby łączyć osoby o tych samych zainteresowaniach bez zbędnego owijania w bawełnę. Wszyscy doskonale wiedzą, co tu robią i nikt nikogo nie ocenia. Każdy szuka swojego szczęścia i nic nikomu do tego. W przypadku Gold Bikini Club administratorzy dbają o Twój spokój ducha, dyskrecję i komfort użytkowania. Nie ma nic gorszego niż fałszywe ogłoszenia i strata czasu na interesowanie się nimi.

Jakie są zalety korzystania z portali sponsoringowych?

Najważniejszą zaletą jest fakt, że wiesz, że spotkasz tam swoją sugar baby lub zdobędziesz nowego sugar daddy. Tego typo portale powstał, aby ludzie o podobnych poglądach i zainteresowaniach mogli się wspólnie szybko odnaleźć. Jest to zdecydowane ułatwienie, ponieważ wszystkie osoby na portalu wiedzą, po co się na nim zarejestrowały. Wiele mężczyzn szuka swojej sugar baby i na odwrót. Wiele sugar babies wypatruje swojego sugar daddy. Pierwsze rozmowy przez komunikator internetowy pomagają pokonać uczucie nieśmiałości. Z drugiej strony nieowocną znajomość można łatwiej i zręczniej zakończyć. Brak konieczności owijania w bawełnę i sprawdzania, czy drugą osobę też interesuje sponsoring, znacznie skraca czas znalezienie odpowiedniego partnera.

jaki kolor oczu ma sugar baby

Dlaczego warto zaufać Gold Bikini Club?

Jest to portal, gdzie mężczyźni szukają swojej sugar baby. Każdy zarejestrowany użytkownik jest możliwie bardzo dokładnie weryfikowany. Nie ma tam miejsca na fałszywe konta i podglądanie pięknych pań. System subskrypcji powstał po to, aby chronić dane Klienta. Nie musisz się martwić o dyskrecję. Nie tylko Twoje dane są bezpieczne, ale także nie otrzymujesz żadnych spamowych maili. Weryfikacje dotyczą także każdej sugar baby, aby zminimalizować możliwość dodawania nieprawdziwych lub kradzionych zdjęć. Odsetek zadowolonych użytkowników jest naprawdę duży. Gold Bikini Club stale się rozwija i słucha potrzeb swoich Klientów.

Wciąż się wahasz? Co powiedzą znajomi i rodzina? Odpowiedź jest tylko jedna. To jest Twoje życie i możesz żyć tak, jak Ci się podoba. Jeśli krępujesz się rejestracji, możesz spać spokojnie. Nikt się o tym nie dowie. Na szczęście coraz większy odsetek społeczeństwa patrzy w sposób liberalny na związki sponsoringowe. Kto bowiem powiedział, że każdy musi się ożenić, mieć dzieci lub trwonić swój majątek w samotności? Sami jesteśmy projektantami własnego życia. Zacznij poznawać świetnych ludzi, a w końcu odnajdziesz swoją sugar baby lub sugar daddy!

Nie marnuj czasu i nie zastanawiaj się dłużej – zarejestruj się na Gold Bikini Club!

5/5 - (25 votes)