Fajnie jest zaliczyć szybki numerek, ale jednak czasami chciałbyś czegoś więcej? Nic w tym nadzwyczajnego. Nie tylko kobiety po udanym seksie potrzebują bliskości. Mężczyźni oczekują adrenaliny, ale jednocześnie chcą poczuć bliskość – zaznać czułości i pieszczot albo najzwyczajniej w świecie zainteresowania ze strony kobiety. To jedna z potrzeb każdego człowieka. Słyszałeś już o spotkaniach GFE (girlfriend experience)? To idealna alternatywa dla osób, które oczekują czegoś więcej niż dobrego seksu, ale niekoniecznie chcą angażować się w poważny związek. Dzięki spotkaniom GFE możesz być w związku bez zobowiązań emocjonalnych i żadnych deklaracji, co oznacza, że każde z Was może robić to, na co tylko ma ochotę. 

Czym są spotkania GFE? GFE to skrót od Girlfriend Experience, co w najprostszym tłumaczeniu oznacza „doświadczenie posiadania dziewczyny”

Czym tego typu usługa różni się od zwykłej usługi seksualnej? Spotkania w klimacie GFE (girlfriend experience) z pozoru nie różnią się niczym od zwykłej randki z ukochaną, która ma swój finał w łóżku lub w jakimkolwiek innym dogodnym miejscu. 

Na czym polega klimat spotkań GFE?

Chcesz, żeby po chwilach pełnych erotycznych doznań Twoja partnerka spędziła jeszcze z Tobą trochę czasu, poprzytulała się czy wyszeptała Ci do ucha kilka ciepłych słów, a może nawet przygotowała śniadanie do łóżka? Wystarczy, że podczas przeglądania ogłoszeń i wyboru idealnej kandydatki do seksualnych rozkoszy, zaznaczysz opcję usługi „GFE”. Spotkanie GFE to nowy wymiar relacji sponsoringowej. Korzystaj ze spotkań w stylu GFE, kiedy tylko masz na to ochotę! Zaspokajaj swoją potrzebę bliskości bez konieczności nawiązywania poważnej relacji – stałego związku.

Kobiety oferujące tego typu spotkania, podczas randki mają za zadanie dać mężczyźnie poczucie bliskości i posiadania dziewczyny. Sponsorowana powinna zapewnić swojemu Sponsorowi bliskość i czułość, ale w taki sposób, żeby mężczyzna nie odczuł, że robi to ona wyłącznie dla pieniędzy. Spotkania GFE wymagają ze strony dziewczyny sporych umiejętności aktorskich. Często kobiety w ramach GFE występują w roli partnerki klienta. Chociaż oczywiste jest, że spotkanie GFE jest spotkaniem w ramach wykonania określonych usług seksualnych, to tak naprawdę sam seks nie jest tutaj najważniejszy, jednak z reguły jest kluczowym elementem danego spotkania. Znaczenie ma bliskość, a od samego seksu ważniejsze są czułe objęcia i pocałunki. Potrzebujesz odetchnąć i po całym dniu pracy czekasz między innymi na zwykłe przytulenie? Interesuje Cię randka z piękną kobietą, ale nie chcesz pakować się w poważne związki? Spotkanie GFE z Sugar Baby zaspokoi potrzebę bliskości – to układ dla Ciebie! Nie masz się czego wstydzić! Tyle kobiet czeka, żeby szeptać Ci do ucha czułe słówka, kiedy tylko chcesz. Tutaj nie będziecie działać według ustalonego planu – mogą ponieść Was emocje!

Kim jest Sugar Baby?

Sugar Baby, która zamieszcza ogłoszenia towarzyskie/erotyczne zazwyczaj jest młoda i odważna. Tak naprawdę to zwykła dziewczyna, którą być może każdego dnia spotykasz w drodze do pracy albo na lunch. Sugar Baby, która oferuje klimat GFE doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mężczyźni również czasem potrzebują bliskości i czułości. W związku z tym, za odpowiednie wynagrodzenie, jest ona gotowa zaspokoić te potrzeby.

Zadaniem Sugar Baby jest zapewnienie mężczyźnie uczucia posiadania dziewczyny. Sponsorowana powinna więc dać swojemu Sponsorowi jak najwięcej bliskości oraz czułości. Najważniejsze jest to, aby mężczyzna w żaden sposób nie odczuł, że spotykasz się z nim tylko dlatego, że Ci za to płaci. Podczas spotkań towarzyskich należy więc jak najbardziej zatrzeć te granice. Jak więc powinnaś się zachowywać? Zatroszcz się o swojego Sponsora, dowartościuj go komplementami (faceci je uwielbiają), a po upojnej nocy przytul się do niego i szepnij kilka czułych słów do ucha. Wbrew pozorom mężczyźni też tego potrzebują, dlatego tak chętnie korzystają z usług, jakie niosą ze sobą spotkania w klimacie GFE.

 

facet na spotkaniu w klimacie gfe seks ogłoszeń seks ogłoszeń doświadczenie posiadania dziewczyny

Co zyskasz, dzięki spotkaniom GFE?

Zastanawia Cię, jakie korzyści niosą ze sobą spotkania girlfriend experience? Z całą pewnością dostarczą Ci niewyobrażalnej rozkoszy i przyjemności. Spotkania w ramach usługi GFE dają Ci możliwość spotykania się z Sugar Baby, która będzie zachowywała się jak ideał dziewczyny. Będzie dokładnie wtedy, kiedy będziesz jej potrzebować i nigdy nie będzie miała żadnych pretensji i w żaden sposób nie będzie Cię ograniczać. To doskonały układ, ponieważ nie ma w nim miejsca na żadne zobowiązania, angażowanie emocjonalne czy deklaracje wierności i wspólnego domu z dużym ogrodem. Dzięki spotkaniom GFE spełnisz wszystkie swoje seksualne fantazje, a jednocześnie zaspokoisz potrzebę poczucia bliskości, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę.

Ile razy chciałeś wyjść spotkać się ze znajomymi, a później przez tydzień musiałeś wysłuchiwać wyrzutów od swojej laski, że wolałeś spotkać się z kumplami, niż spędzić ten czas ze swoją dziewczyną? Teraz możesz o tym zapomnieć! Koniec ze scenami zazdrości i awanturami bez powodu. Spotkania w klimacie GFE wiążą się z czystym układem bez żadnych zobowiązań, poza tymi, które sami ustalicie między sobą. 

Jesteś zmęczony po ciężkim dniu w pracy i nie masz ochoty iść na randkę ze swoją dziewczyną? Zapowiada się wypad w męskim gronie? Już nie musisz się tłumaczyć, co robisz, gdzie i z kim idziesz  i o której wrócisz! Jesteś dorosłym facetem i możesz robić, co Ci się żywnie podoba! Co najważniejsze, w dowolnej chwili możesz zrezygnować ze spotkań bez żadnych konsekwencji czy tłumaczenia się – panie, które zamieszczają ogłoszenia na portalach sponsoringowych, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Wasza relacja to nic innego niż standardowa usługa seksualna, którą mają do wykonania, a nie poważny związek. 

Dołącz do grona mężczyzn, którzy doskonale wiedzą, czego chcą od życia i pozwól spełnić się swoim erotycznym fantazjom! Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele kobiet chętnie zaspokoi wszystkie Twoje pragnienia. Sprawdź nasze erotyczne ogłoszenia już dziś i poznaj korzyści z usługi GFE! Zobacz jak w dzisiejszych czasach wygląda damskie towarzystwo. Możesz być wolnym człowiekiem, a cieszyć się ogólną bliskością (np. codzienne przytulenia) – i to wszystko bez stałego związku! Przekonaj się, że kobiety, które profesjonalnie zajmują się usługami tego typu potrafią sprawić, że poczujesz się, jakbyś właśnie wchodził w poważną relację.

usługa spotkanie gfe seks ogłoszenia seks ogłoszenia spotkania gfe girlfriend experience

Spotkania GFE zakończone namiętnym seksem

Myślisz, że tylko kobiety w różnym wieku pragną poczuć bliskość i czułość od drugiej osoby? Nie prawda. Poczucie bliskości to naturalna potrzeba każdego człowieka. Nawet jeśli twierdzisz, że jest inaczej, to czasami po prostu potrzebujesz, żeby ktoś Cię objął, pocałować i dowartościował miłymi słowami, najlepiej szeptanymi wprost do Twojego ucha po udanym seksie. Klimat GFE to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie chcą zawracać sobie głowy poważnym związkiem lub po prostu nie mają na niego czasu, ale mimo wszystko czasami chcieliby doświadczyć trochę czułości. Poznaj wszystkie korzyści, jakie niosą ze sobą seks ogłoszenia!

5/5 - (25 votes)