Sponsoring portal są słowami, które można coraz częściej usłyszeć wśród społeczeństwa. Taka kolej rzeczy była do przewidzenia, ponieważ coraz więcej relacji sprowadza się do liberalnego charakteru. Niestety sponsoring jest mylnie sprowadzany do poziomu prostytucji. Seksowne panie i mężczyźni chętnie decydują się na sponsoringowe relacje, ponieważ poza przyjemnością mogą również czerpać różnego rodzaju korzyści. Dowiedz się więcej o sponsoringu, a być może życie pełne przygód luksusu i szampana spełni Twoje oczekiwania. Piękne kobiety i majętni mężczyźni są definicją nowoczesnej relacji. Nie w każdym przypadku należy decydować się na małżeństwo. Takich podejmowanych decyzji jest coraz mniej, a otwarte relacje zyskują coraz większą popularność. Nie ma się co dziwić. Człowiek jako istota unika odpowiedzialności i obowiązków. Stałe relacje właśnie się z tym wiążą, dlatego powoli ustępują miejsca luźnym związkom i sponsoringowi, który jest jedną z najstarszych form biznesu na świecie.

Na czym polega układ sponsorowany? Czy każdy może go nawiązać?

Piękne kobiety u boku bogatych mężczyzn. Taki widok z pewnością nie umknął Twojej uwadze, będąc na urlopie lub w restauracji i zastanawiasz się, o co w tym wszystkim chodzi? Nie martw się, już spieszymy z wyjaśnieniem. Potrzeba kreowania luźnych relacji wpłynęła na powstanie portali sponsoringowych, czyli internetowych miejsc, gdzie piękne kobiety mogą znaleźć sponsora, a bogaty mężczyzna swoją sponsorowaną.

Układ sponsoringowy może wyglądać w różny sposób w zależności od umowy, jaka została zawarta pomiędzy stronami. Jedni spotykają się od czasu do czasu na spotkaniach biznesowych, inni razem podróżują, a jeszcze inni razem mieszkają. Nie ma jednej standardowej umowy sponsoringowej. Wysokość i rodzaj wynagrodzenia, świadczone usługi oraz okres ich wykonywania są wyłącznie ustalane przez sponsora i sponsorowaną. W teorii jest to normalna umowa biznesowa. Kobieta świadczy usługi, za które sponsor ją wynagradza (pieniężnie lub inaczej). Trzeba jednak zaznaczyć, że sponsoring za pieniądze to nie prostytucja, pomimo że seks może wchodzić w skład świadczonych usług. Przyjemności seksualne nie są główną koncepcją tej relacji sponsorowanej, dlatego przyrównywanie jej do prostytucji jest mylne.

Sponsorem może zostać każdy, kto ma pieniądze ma wypłacanie Sponsorowanej, a Sponsorowaną może zostać każda kobieta, która chce wieść tego typu życie. Każdy chętny ma szansę poznać się z tym światem. Musisz jednak pamiętać, że szybko się przyzwyczaisz ;).

sponsoring za pieniądze

Czym się różni sponsoring za pieniądze od prostytucji? Czy są jakieś zasadne różnice?

Ogłoszenia i anonse erotyczne mają za zadanie jedynie zaspokoić potrzebę seksualną. W większości przypadków nie są nawiązywanie żadne emocjonalne więzi. Standardowe spotkanie trwa godzinę, seks jest jedyną przyczyną spotkania. W przypadku sponsoringu seks może być elementem, lecz nie jego główną ideą. Układ sponsorowany może dotyczyć wspólnego spędzania czasu, dotrzymywania towarzystwa, wspólnych podróży lub nawet mieszkania razem.

W takiej relacji obydwie strony czerpią korzyści, pozostając jednocześnie „wolnymi” ludźmi. Najczęściej nie pojawiają się poważniejsze uczucia niż przywiązanie do drugiej osoby. Jeśli szukasz miłości i myślisz, że taki portal sponsoringowy to odpowiednie rozwiązanie, z pewnością źle kombinujesz. Możesz się rozczarować szybciej, niż Ci się wydaje.

Pieniądze i wywiązywanie się z zadań są najważniejszymi wartościami. Cała uczuciowa otoczka schodzi na drugi plan. Oczywiście zdarza się, że wiele relacji sponsoringowych zakończyło się happy endem, lecz to raczej przypadek jeden na sto. Mając takie nastawienie, możesz się przykro rozczarować. A po co Ci to? Rejestrujesz się na portalu po to, żeby się dobrze bawić, a nie płakać w poduszkę z powodu złamanego serca. Jeśli jesteś kochliwą osobą, to z pewnością nie jest to miejsce dla Ciebie.

Dla kogo jest sponsoring portal Goldbikiniclub?

Na naszym portalu zarejestrowały się osoby, które są zainteresowane zawarciem tego rodzaju znajomości opartych na wzajemnych korzyściach. Większość kobiet szuka sponsora, który spełni ich określone potrzeby, a sponsorzy starają się odnaleźć kobiety spełniające ich potrzeby. Tego typu portal sponsoringowy może być tak naprawdę świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które z jakichś powodów nie pakują się w standardowe związki. Ludzka natura jest taka, że nie lubi lub obawia się długoterminowych zobowiązań. Taka sytuacja wywołuje naturalne występowanie stresu. Biorąc duży kredyt w banku, jest stresującym uczuciem, prawda? No właśnie.

Odpowiedzialność nas przeraża. Niestety albo stety analogiczne zachowanie zaczęło się wykształcać odnośnie związków oraz relacji sponsora z Sugar Baby. Zauważmy, że coraz mniej ludzi decyduje się na ślub, ponieważ boją się odpowiedzialności. Coraz mniej dzieci się rodzi, ponieważ ludzie boją się odpowiedzialności i zmian. W dzisiejszych czasach priorytetem stały się pieniądze i kariera. Zwolennicy tego typu życia skarżą się na brak czasu na randkowanie. Istnieje także taka grupa, która nie chce się angażować, obiecywać, wywiązywać się z uczuć i przynależności. Jedni zostali źle doświadczeni pod tym względem, a drudzy zwyczajnie nie czują takiej potrzeby, aby podążać za stereotypem konieczności zakładania rodziny. Każdy z nas ma prawo iść przez życie, tak jak chce.

Sponsoring portal jest dla wolnych ludzi! Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!

sponsoring za pieniądze

Jak prawidłowo wykonać oraz czytać Profil Sponsorującego i Sponsorowanej?

Sponsorujący – sponsor i mężczyzna, którego interesuje korzystanie z portalu sponsoring w celu zaspokojenia swoich potrzeb, np. biznesowych, obecności drugiej osoby, seksualnych itd. Jest gotowy zapłacić pieniądze lub zaoferować inne wynagrodzenie w zamian za świadczone dla niego usługi. Wizerunek bogatego sponsora, który jest już wysoko na szczeblach kariery zawodowej, powinien być czysty, schludny i na poziomie. Żadna z kobiet nie zainteresuje się zaniedbanym mężczyzną. Nawet bogaty facet musi o siebie dbać, dlatego nie zapominaj o regularnych wizytach u fryzjera i w pralni. Im bardziej atrakcyjną kobietę chcesz do siebie przekonać, tym musisz mieć więcej do zaoferowania. Nie zawsze jest to kwestia pieniędzy. Każda kobieta uwielbia się śmiać, więc dobre poczucie humoru będzie wskazane. Pamiętać należy także o kulturze osobistej i zwyczajnie… bądź miły :).

Ogłoszenia seksownych kobiet zwykle zaczynają się od słów: „Szukam bogatego sponsora, który…„. Piękne dziewczyny, które szukają bogatych mężczyzn jasno piszą w swoich anonsach, czego oczekują i co są w stanie zaoferować sponsorowi. Oczywiście można negocjować warunki, lecz kobieta wcale nie musi zmieniać dla sponsora jakichkolwiek warunków. Powinna dokładnie i szczerze podać swój opis oraz ofertę, aby łatwiej jej było znaleźć sponsora. Tak samo, jak w przypadku bogatych mężczyzn chcąc być atrakcyjną, musi o siebie dbać. Znalezienie sponsora – bogatego mężczyzny, może więc trochę trwać, ale uwierz, że warto! Wystarczy założyć konto i poszukać nowych znajomości.

Doszły nas słuchy, że panowie zwracają dużą uwagę na stopy, dlatego zadbana kobieta nie zapomni zrobić pedicure przed spotkaniem w ramach sponsoringu. Sponsoring za pieniądze to także w pewnym sensie forma pracy ciałem, urodą i osobowością. Wyjątkowość lub wyróżnienie się z pewnością wpłynie na jej korzyść. Nie oznacza to, że ma sobie zrobić tatuaż na twarzy, ale może postarać się podkreślić atuty w swoim ciele i urodzie. I tak… ona również powinna być miła :).

Piękna szuka sponsora, czyli dlaczego warto zarejestrować się na Gold Bikini Club? Rejestracja może odmienić Twoje życie

Gold Bikini Club to zdecydowanie sponsoring portal numer 1 w Polsce. Na naszym portalu najważniejsze jest bezpieczeństwa i komfort użytkowników. Masz pewność, że każde ogłoszenie pt. „szukam sponsora” i każdy sponsor jest realny. Nie ma u nas miejsca na nieprawdziwe konta i fałszywe ogłoszenia, co jest bardzo mocno przez nas weryfikowane. Z nami możesz się czuć bezpiecznie i przede wszystkim możesz liczyć na dyskrecję. Od nas nie otrzymujesz żadnych spamowych maili. Przekonaj się jak wiele sponsorów i kobiet osiągnęło swój cel. Co więcej… cały czas staramy się, abyś czuł się jeszcze bezpieczniej i intymnie. Z nami nie musisz się niczego obawiać. Wszyscy na naszym portalu sponsoringowym wiedzą, po co się tam zarejestrowali :).

Pozyskaj nowe znajomości i ciesz się wymarzonym życiem! Zarabiaj pieniądze w wygodny sposób i bierz z życia garściami. Nie musisz robić tego, co wszyscy lub tego, czego się od Ciebie oczekuje. Życie jest zbyt krótkie, żeby spełniać cudze oczekiwania, dlatego korzystaj z uroków życia, ile możesz. Skoro nie chcesz pakować się w angażującą relację, koniecznie musisz poznać świat sponsoringu. Tutaj nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nikt nikogo nie ocenia. Możesz się czuć swobodnie i robić, co chcesz (w granicach rozsądku, oczywiście).

Sponsorowana jako dziewczyna zastępcza

Rodzice nie mogą się doczekać wesela, a babcia coś przebąkuje o prawnukach? Nie chcesz kolejnej imprezy z niekomfortowymi pytaniami. Z pomocą może przyjść Sponsorowana, która na czas trwania imprezy, może wcielić się w rolę Twojej partnerki. Brzmi idealnie, prawda? Wilk syty i owca cała! Niestety nie wszystkim da się wytłumaczyć, dlaczego nie masz partnerki, dziewczyny lub narzeczonej. W większości przypadków pewnie nie przeszłaby odpowiedź, że to Twój świadomy wybór. Nie musisz się dłużej zamartwiać.

Sponsorowana na pewno zachowa dyskrecję w takiej sytuacji, a rodzice i rodzina wreszcie dadzą Ci spokój. Ba! Z pewnością za pierwszym razem bardziej zainteresują się Twoją partnerką niż Tobą, co oznacza mniej niewygodnych pytań dla Ciebie. Żenujący może być moment opowieści z dzieciństwa, lecz z pewnością Sponsorowanej nie będzie to jakoś szczególnie ruszało :).

Wspólne podróżowanie dookoła świata? Dlaczego nie? Spełniaj swoje marzenia od zaraz wraz z piękną wybranką

Oprócz ratowania Cię z rodzinnych opresji Sponsorowana może okazać się świetną towarzyszką podróży. Marzą Ci się dalekie wakacje, lecz nie masz z kim ich spędzić? Nie mogłeś lepiej trafić. W jej towarzystwie z pewnością będziesz się świetnie bawił, a wasz wspólny wypoczynek zostawi piękne wspomnienia. Nie musisz być w związku, żeby mieć poukładane życie. Jeśli taki stan rzeczy Ci odpowiada, to dlaczego miałbyś go zmieniać?

5/5 - (30 votes)