Sprawdź naszego bloga

24 maja, 2021
szukam sponsora

Studentka szuka sponsora

Coraz częściej studentka szuka sponsora, który odmieni jej dotychczasowe życie na lepsze. Może dotyczyć to stałego układu polegającego na regularnych spotkaniach lub tylko sporadycznego widywania się.
1 maja, 2021

Jak znaleźć sponsora

Marzy Ci się mężczyzna, który będzie spełniał wszystkie Twoje zachcianki i zapewni Ci życie na jak najwyższym poziomie? Zależy Ci na wolnej relacji bez zobowiązań, gdzie każde z Was będzie mogło robić to, na co tylko będzie miało ochotę?
1 maja, 2021

Spotkania sponsorowane

Mimo że sponsoring nadal budzi spore kontrowersje, serwisy o charakterze sponsoringowym coraz bardziej zyskują na popularności i gromadzą coraz więcej kobiet i mężczyzn, którzy nie boją się brać z życia tego, co najlepsze.
1 maja, 2021

Jak zaspokoić kobietę

Skoro tutaj trafiłeś, zapewne zastanawiasz się co zrobić, żeby zaspokoić swoją kobietę. Pewnie chcesz to zrobić w taki sposób, aby przyjemność, której dostarczysz jej podczas seksu, na długo utkwiła w jej pamięci.
26 kwietnia, 2021

Sugar baby

Gdzieś Ci ten sugar dzwoni, ale nie wiesz w którym miejscu? Tego typu określenie gdzieś się już kiedyś pojawiło, lecz nie do końca wiesz, o co chodzi? Nie ma powodów do obaw.
20 kwietnia, 2021

Sponsoring za pieniądze

Sponsoring portal są słowami, które można coraz częściej usłyszeć wśród społeczeństwa. Taka kolej rzeczy była do przewidzenia, ponieważ coraz więcej relacji sprowadza się do liberalnego charakteru.