Imponowanie kobiecie mogłoby się wydawać skomplikowanym zadaniem, ale praktyka oraz wypowiedzi wielu kobiet pokazuje, że prawda jest zupełnie inna. Wbrew pozorom nie trzeba być greckim herosem, aby kobieta dostrzegła w tobie prawdziwego mężczyznę. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że każda kobieta jest inna i nie każdej będzie odpowiadał ten sam typ imponowania. Z pewnością, kiedy wpiszesz w wyszukiwarkę “jak zaimponować kobiecie” lub “jak zaimponować dziewczynie”, to pojawi się bardzo wiele ogólnych rad, które możesz zastosować, ponieważ istnieje kilka takich zasad, których powinien przestrzegać każdy mężczyzna chcący zyskać podziw u kobiety. Wszelkie stereotypy mówią, że kobietom imponują pieniądze. Możesz być zaskoczony, ponieważ dzisiejsza rzeczywistość jest brutalna, ale nie wszystkie panie interesuje zawartość twojego portfela. Mimo wszystko każdy facet powinien wziąć pod uwagę kilka czynników, zanim popełni faux-pas na oczach swojej wybranki.

Zbierz informacje, zanim wykonasz ruch

Zanim wcielisz w życie swój niecny plan zaimponowania kobiecie, to pamiętaj, że kobieta kobiecie nie równa i nie każda lubi to samo. Musisz uzbroić się w cierpliwość i zebrać informacje na jej temat. Podpytaj jej przyjaciół i znajomych. Oni z pewnością będą w stanie przekazać jakieś wartościowe wskazówki. Może się okazać, że ma uczulenie na kwiaty, które chcesz jej podarować, więc jeśli chcesz, aby twoje działania były skuteczne, to powinieneś najpierw zrobić odpowiedni wywiad o tej osobie. Cały ten proces nie oznacza, że masz śledzić swoją wybrankę, bo stwierdzi, że jesteś nienormalny i jeszcze się to skończy zakazem zbliżenia. Pamiętaj, że dyskrecja to twoje drugie imię jako facet.

Schludność i wygląd zewnętrzny

Wszystkie kobiety lubią mężczyzn, którzy o siebie dbają. Nie chodzi tutaj o ubrania z najwyższej półki. Nie chodzi także o styl, ponieważ każdy ma swój styl ubierania się (sandały ze skarpetami mogą okazać się chybionym pomysłem). Chodzi o ogólną schludność i poświęcanie uwagi szczegółom. Jeżeli twoje włosy czy broda będą nieułożone, a wręcz wyglądały, jakbyś przed chwilą wstał z łóżka, to nie licz na cud. Tak samo ważnym elementem są zadbane dłonie czy paznokcie. Mężczyźni pracujący fizycznie mają utrudnione zadanie, ale wyciąganie brudu spod paznokci pod prysznicem nie wydaje się niemożliwym zadaniem. Sam na pewno szukasz kobiety, która regularnie chodzi do kosmetyczki i ma zadbane paznokcie. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że taka kobieta również szuka zadbanego faceta. Żelazko również nie jest twoim wrogiem. Jak nie lubisz dla prasować, to kupuj raczej takie koszulki, które będą się na tobie opinać. Jeśli nie czujesz się komfortowo w tego typu T-shircie, to niestety będziesz musiał się zaprzyjaźnić z żelazkiem. Pamiętaj także o czystych butach, które mówią wiele o człowieku, z którym mamy do czynienia.

Aparycja i pewność siebie

Skoro chcesz zaimponować kobiecie, to nie możesz zapomnieć o pewności siebie. Jakkolwiek to nie brzmi, to imponowanie dość kłóci się z brakiem pewności siebie. Wiesz jak zaimponować kobiecie? Powinieneś być pewny tego, co robisz. Kobiety nie lubią niestabilnych sytuacji. Warto, żebyś wiedział, czego chcesz od życia i miał jakiś plan na siebie. W przeciwnym wypadku kobieta może poczuć, że jesteś jeszcze niedojrzały i zwyczajnie skieruje swoją uwagę w stronę mężczyzny, który mocno stąpa po ziemi. Nie ma się temu, co dziwić. Nikt w dojrzałym wieku nie szuka partnera, który nie wie co robić w życiu. Taka wrodzona lub wyuczona pewność siebie znacznie poprawia aparycję i sprawia, że wydajemy się atrakcyjniejsi dla drugiej osoby. Jeżeli brakuje ci pewności siebie, to powinieneś nad nią popracować. Wypracowanie pewności siebie nie znaczy też, że masz być przemądrzałym i zadufanym w sobie gburem.

Bądź pozytywny

W naszym społeczeństwie bycie pozytywnym wydaje się bardzo rzadką cechą. Z tego powodu miło by było znaleźć kogoś, kto jest taka odskocznią od szarej rzeczywistości. Jak będziesz znajdował pozytywne strony w sytuacjach codziennych, to nie tylko będziesz imponować swojej wybrance, ale także znacznie poprawisz jakość swojego życia. Ludzie z pozytywnym podejściem do życia są lepiej odbierani przez otoczenie, a także sprawiają wrażenie bardziej towarzyskich. Tak naprawdę zmiana podejścia nic nie kosztuje, a być może warto spróbować je zmienić i cieszyć się podwójnymi korzyściami.

Niespodzianki

Może cię to zaskoczy, ale kobiety uwielbiają, jak facet robi im niespodzianki. Każda kobieta lubi być doceniana i zaskakiwana. Nie chodzi o drogie niespodzianki typu wyjazdy, hotele, biżuteria (aczkolwiek tego typu niespodzianki też są czasem mile widziane). Ważne są po prostu gesty dnia codziennego. Jak jesteś w okolicy, to podrzuć jej śniadanie i kawę do pracy. Duża część kobiet docenia komplementy. Nic ci się nie stanie, jak raz za czas jej powiesz, jaka jest piękna i jak bardzo ją kochasz. Nie wstydź się także ją pocałować czy przytulić w towarzystwie. Na koniec dnia to ona przy tobie, a nie znajomi. Daj jej do zrozumienia, jak ważne jest dla ciebie jej zdanie i jak bardzo się z nim liczysz. Takie małe gesty wprowadzają naprawdę wiele zmian.

Dbaj, dbaj i jeszcze raz dbaj

Niestety mężczyźni lubią zaimponować kobiecie, ale tylko i wyłącznie na początku znajomości czy relacji. Facet, który doszedł do etapu, w którym uważa, że już zdobył kobietę, to już nie musi się starać. Nic bardziej mylnego. Jest więcej niż pewne, że kobieta, która poczuje się zaniedbana, prędzej czy później odejdzie. Jeśli nie odejdzie, to facet będzie miał szczęście, ale raczej małe prawdopodobne, że ten związek będzie miał jakikolwiek temat do rozmowy. Kobieta musi mieć wysokie poczucie wartości, będąc w związku z mężczyzną. Z tego też powodu mężczyzna powinien dbać o swoją wybrankę tak bardzo, jak to tylko możliwe. Oczywiście nic nie działa jednostronnie. Zaangażowanie kobiet powinno być takie samo lub bardzo podobne. Jeśli inicjatywa będzie wychodziła tylko z jednej strony, to ani mężczyzna, ani kobieta nie będą szczęśliwi na dłuższą metę. Jak to mówią: “nie sztuką jest zdobyć kobietę. Sztuką jest kobietę przy sobie zatrzymać” i każdy facet powinien o tym pamiętać na co dzień, a nie tylko myśleć w kategoriach “mieć” kobietę lub “nie mieć” kobiety.

jak zaimponować kobiecie

Jak zaimponować kobiecie przez internet?

W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości poznania swojej drugiej połówki poprzez różne portale sponsoringowe. Nie tylko mężczyźni, ale również kobiety szukają miłości wśród internetowych ogłoszeń. Taki rodzaj poznawania się ma swoje wady i zalety. Zaletą zdecydowanie jest fakt, że rozmowy odbywają się poprzez różnego rodzaju komunikatory i są tekstem pisanym. Jesteśmy w stanie najpierw trochę poznać osobę, zanim spotkamy się z nią w realu. Mężczyzna, który jest nieśmiały, ma chwilę czasu na wstępne poznanie swojej kobiety. Może mu to dać zarys, co lubi, a czego nie zanim zaprosi ją na realną randkę. Sytuacja może być też zupełnie odwrotna. Podczas którejś rozmowy z rzędu może się okazać, że nie macie ze sobą za wiele wspólnego. Wówczas zostaje mieć kontakt koleżeński lub całkowite zakończenie znajomości.

Z drugiej strony internetowe rozmowy sprawiają, że ryzyko pochopnej oceny drugiego człowieka znacznie wzrasta. Zaczynając taką rozmowę czy czat, nie mamy tak naprawdę pewności, z kim rozmawiamy. Zdjęcia zarówno kobiety, jak i mężczyzny mogą nie być ich własnymi. Tak samo nie jesteśmy w stanie ocenić zaangażowania emocjonalnego osoby po drugiej stronie ekranu. Nie mamy możliwości zobaczenia mimiki twarzy, oceny reakcji, czy poczucia humoru. Bazujemy jedynie na wiadomościach i emotikonach, co nie jest wystarczające, aby ocenić czy jesteśmy zainteresowani daną osobą, czy też nie.

Wiele internetowych znajomości zaowocowało trwałymi związkami lub nawet małżeństwami. Jeśli obracamy się w takim otoczeniu, w którym nie mamy możliwości poznać swojej partnerki, to jest to opcja warta przemyślenia. Jako facet możesz poznać wiele wartościowych kobiet, aż w końcu trafisz na tę jedyną. Portale oferujące tego typu czat, są zazwyczaj bardzo dyskretne, więc nie musisz się martwić, że pewnego dnia to wyjdzie na jaw wśród twoich znajomych.

5/5 - (30 votes)