Uwaga, bo przydatne! Nie zrób tej wpadki na 1 randce…

Co nie miara znamy przykładów na to jak sprawić by pierwsza randka była.. ostatnią. Niestety nie z Twojego wyboru, a przez Twoje wpadki. Weź głęboki oddech i przeczytaj poniższe przykłady. Po co wdech? Zapewne uświadomisz sobie, że pare dziewczyn i szans na zbudowanie relacji przeszło koło Twojego nosa za sprawą któregoś z niżej wymienionych zachowań. Spójrz więc na siebie nieco krytycznym krokiem i pamiętaj : NIGDY WIĘCEJ TEGO NIE RÓB!

1. Nie przepuść skomentowania każdej kobiety

“Ale się ubrała! Co ona lustra w domu nie ma? Jak mogła wyjść w takim dresie?”, “Łoh.. ale laska. Zupełnie podobna do mojej byłej”. Ani chwalenie, ani negowanie urody czy stylu innej kobiety nie spotka się z aprobatą Twojej wybranki. Po prostu odpuść… Komentowanie zostaw na wieczór, na męskim wypadzie. Nigdy nie wiesz czy ona też nie ma takiego samego dresu 😉

2. Wyłóż na stół w knajpie wszystkie swoje telefony

Jako człowiek sukcesu musisz być w stałym kontakcie z innymi ludźmi sukcesu bądź z tymi, którzy na ten Twój sukces pracują. Z tymi ostatnimi rozmawiaj stanowczo, a po zakończeniu nie zapomnij do niej powiedzieć: “Idiota, nie potrafi niczego załatwić!”. Aha, wszystkie rozmowy prowadź bardzo głośno – prawdziwy światowiec wszędzie jest u siebie. A co, kurde, jak komuś przeszkadza, to może zmienić lokal, kurde.

3. Pokaż się burżuju! Gdziem nie był, co żem nie jadł

Tak ona może też sądzi, że zbyt długo czekacie na obsługę. Tak, może zbyt długo przyrządzają Wam danie. To nie znak jednak być na cały lokal wyrażał swoje zadowolenie. Pamiętaj – to jaki jesteś w stosunku do innych przekłada się na to, że możesz też być taki sam w stosunku do niej. Nie mów jakie to menu beznadziejne, mięso przypalone i wino tanie. Nie zachowuj się jak palant 🙂

4. Pytaj i nie słuchaj odpowiedzi

Czym się zajmujesz, bo ja na przykład…– i tu 15 minut o sobie, firmie, sukcesach, studiach etc. Gdzie mieszkasz, bo ja… – i tu 20 minut o swoim domu, apartamentowcu, cenie za metr, sąsiadach… Lubisz Barcelonę, bo ja… – i tu 30 minut o swoich podróżach. W ten sposób randka zleci jak z bicza strzelił i na koniec będziesz mógł szczerze powiedzieć: “Bardzo miły wieczór, prawda?”.

5. Krytykuj byłe związki

Ubolewaj nad marnością i zachowaniem swoich poprzednich dziewczyn. W końcu ktoś Cię zmuszał byś z nimi był tak jak i jesteś teraz na randce co? Głupie pindy, nierozsądne zupełnie, które nic nie robią i tylko marudzą. Jakie te kobiety są daremne oh… Chciałbym byś była następna.

…Serio?

6. Nie miej pomysłu na wieczór

Na początku spotkania wymień wszelakie możliwe miejsca gdzie może ludzka stopa stanąć. Kino, bar, park, kawiarnia, mieszkanie, basen. Zalej ją milionem “pseudo pomysłów”. Każ wybierać z tak naprawdę nieistniejącej listy.

7. Bądź nudziarzem

“Ohoho, jak ten czas leci, już po 22, a jutro zebranie” lub “Naprawdę, ten kto wynalazł noże do ryb, powinien dostać Nobla”. Dżizas!!!

5/5 - (7 votes)