Seksowne kobiety… co to właściwie oznacza?

Wyrażenie ‘kiedy kobieta czuje się sexy, to jest sexy’ nie kłamie. Pewność siebie to niesamowicie pociągająca cecha u kobiet.  Poczucie własnej mocy i wartości, sięganie po to na co się ma ochote.  Takie kobiety które są świadome siebie, często lubią dominować i decydować „odstraszają” mężczyzn. Głęboko zakorzenione jest przekonanie, iż kobieta powinna  na co dzień być delikatna, uległa, trochę nieporadna i zdana na mężczyznę. Tak Panowie, tak według Was jest prościej.

Każdy oglądając piękne kobiety marzy o takiej..problem w tym, że głowie na jedną noc. Na co dzień staramy się omijać takie kobiety w przekonaniu, że nie podołalibyśmy ich oczekiwaniom. Są takie kobiety, do których większość facetów wzdycha, ale prawda jest taka, że gdyby rzeczywiście doszło do sytuacji, w której mieliby się spotykać z taką kobietą, to niewielu z nich by się zdecydowało. Często poznaję kobiety, które mają świadomość tego, że są bardzo atrakcyjne seksualnie i podobają się mężczyznom, jednak żalą się, że bardzo trudno jest im nawiązać relacje z mężczyznami, wejść z w stały związek. Albo trafiają na mężczyzn, którzy stawiają je na piedestale i traktują jak anioły, albo – mówiąc brzydko – zaliczając je, podnoszą swój status ogiera. Dlatego, wbrew pozorom, te atrakcyjne kobiety mogą mieć ogromny problem z tym, żeby wejść w zdrową relację z mężczyzną.

Kwestią jest tutaj myślenie, że o taką kobiete ciągle trzeba zabiegać. Jest piękna, więc pewnie ma wielu (wg Twego mniemania) lepszych adoratorów, jest niezależna czyli w każdym momencie możesz jej przestać być potrzebny oraz jest dobrą kochanką, której możesz w pewnym momencie nie podołać. Kobietą z reguły na stracie jest ciężko. Mężczyźni od najmłodszych lat są wyręczani najpierw przez swoje mamy, a następnie przez kobiety które również z domu wyniosły poszucie, iż muszą wszystko poświęcać dla mężczyzn. Tak jak i w pracy, mężczyźni wciąż są postrzegani jako lepsi partnerzy w biznesie i pracownicy, nawet jeśli konkurują z kobietą z bogatszym doświadczeniem i wiedzą.

Sexy to świadomość siebie, gracja, inteligencja, czułość, wyrozumiałość, samoakceptacja. Wybierajmy kobiety, które będą naszymi równorzędnymi partnerkami życia. Nie decydujmy się na ‘bezpieczniejsze’ warianty. Chcesz poznać smak życia z ekscytującą, piękną kobietą?

To tylko chwila na rejestracje, a pozwoli na poznanie osoby z którą oddasz się emocjonalnym uniesieniom, kobiecie która wie co to znaczy być sexy i jak to wykorzystać. Sam sprawdź : www.piekneibogaci.pl

Rate this post