Poznaj czy nie jesteś jej plastrem na złamane serce.

Klubowy łowca
Październik 1, 2015
Jej oczekiwania na randce
Grudzień 10, 2015
Show all

Poznaj czy nie jesteś jej plastrem na złamane serce.

Najgorzej, gdy angażujemy się mocno, poświęcamy i dyktujemy swoje życie, przede wszystkim włączając w to emocje.. NA MARNE.

Generalnie każda sytuacja nas czegoś uczy i nie można powiedzieć, że jakakolwiek lekcja życia czy zawarte znajomości są ‘na marne’. Nie chcemy Cię odwodzić od okazywania zaufania., chociaż wiadomo, że z tym należy postępować rozważnie. Chcielibyśmy podpowiedzieć Ci jak rozpoznać sytuację w której Twoja dziewczyna marzeń nie patrzy na Ciebie pod takim kątem, pod jakim patrzysz Ty. Warto oszczędzić sobie bólu i zawodu.

Pierwszą zasadniczą kwestią jest to jak długo trwał jej poprzedni związek. To częste, gdy przywiązujemy się do kogoś bardzo szybko, jednak nie można zaprzeczyć, że osoba z którą byliśmy już na etapie planowania budowy domu i wspólnej rodziny będzie dla nas znaczyła więcej niż jednomiesięczny związek, w którym ledwo zdążyli się poznać. Jest to w końcu całkowita zmiana stylu życia, zmiana codzienności i tutaj właśnie próba zapełnienia pustki po kimś, kto był w prostych codziennych czynnościach. Pozbieranie się bo byłym zajmuje przeciętnie 6 miesięcy, wiec sam zdecyduj czy jesteś w potencjalnym okresie bycia jej lekarstwem.

Jak często teraz mają okazję się widywać? Może wciąż razem pracują albo widują się na imprezach ze wspólnymi znajomymi? A może unika go jak ognia? Jakoś tak ‘przypadkowo’ ciągle na siebie wpadacie, najczęściej w klubie na który Cie namawiała cały wieczór? Najwygodniejsza sytuacja to ta, gdy nie są ani do siebie wrogo nastawieni bo zapewne cały czas coś jeszcze wisi w powietrzu, a pozorna nienawiść to próba przybrania pancerza ochronnego, ani nie spędzają ze sobą więcej czasu niż Ty z nią. Cytat ‘czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal’ jest jednym z najtrafniejszych. Ciężko więc uśpić miłość, wspomnienia i emocje, jeśli na co dzień w dalszym ciągu sie widujemy.

W jaki sposób o nim wspomina? Jeżeli w jej głosie wciąż słychać gwałtowne emocje, to oznacza, że istnieje jakiś nierozwiązany problem, a wspomnienia o nim są wciąż żywe. Dopiero kiedy uświadomi sobie, że tamto to już przeszłość, będzie mogła w pełni zaangażować się w nowy związek.

Bądź czujny, ale nie na dystans. Wspomnienia zawsze są żywe, ważne jednak by nie dominowały nad codziennością.