Jak zrobić z niej niegrzeczną dziewczynkę?

Większość facetów chce to robić częściej, mocniej, z lepszymi doznaniami. Jak sprawić by seks nie był okazyjną nagrodą, a codziennością?

Trzeba sobie powiedzieć prawdę. Mężczyźni na ogół są z siebie bardziej zadowoleni, niż ich partnerki. Tylko 19% kobiet szczytuje podczas każdego stosunku, w porównaniu z 64% mężczyzn (Durex Global Sex Survey).

Mężczyźni jednak miewają swoje problemy. Aż 19% deklaruje brak satysfakcji z życia seksualnego, 30% mówi mało entuzjastycznie o tym, że są “dosyć usatysfakcjonowani”, 43% narzeka na “rutynę”. Program na lepszy seks? Proszę bardzo!

Daj sobie na wstrzymanie

Może trudno Ci w to uwierzyć, ale powstrzymanie się od seksu jest podstawowym elementem terapii. Seksuolodzy twierdzą, że może ona pomóc prawie wszystkim parom.

Terapia ta może pomóc też tym parom, które straciły zainteresowanie seksem. “To wygląda jak krok wstecz – mówi dr Michael Metz, seksuolog z Uniwersytetu w Minnesocie. – Ale aby nauczyć się odczuwać przyjemność, należy się zrelaksować”. A to oznacza eliminację silnych bodźców. Czyli:

Ludzie najczęściej myślą, że dobry seks powinien być spontaniczny. To nieprawda. Planowanie seksu działa jak gra wstępna i afrodyzjak.

Porozmawiaj z nią

Problem znudzonych par polega na braku komunikacji. W którymś momencie przestali się słuchać, mówić komplementy, mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Seks stał się rutynowy i mechaniczny. To warto zmienić.

Baw się seksem

OK, już nauczyliście się zwalniać tempo, koncentrować na pieszczotach, rozciągać grę wstępną na cały dzień oczekiwania. Teraz pora na trochę zabawy. Film pornograficzny nie? Dlaczego nie?!  Kobiety również je uwielbiają. Tylko te bardziej ze smakiem.. Pamiętaj by nie myśleć, tylko o tym co Ciebie kręci. Dodatkowa korzyść – film erotyczny pozwoli Ci dowiedzieć się nieco więcej o jej upodobaniach, o których może krępuje się mówić. Obserwuj tylko, wjakich momentach szybciej oddycha.. Miej zawsze pod ręką lubrykant . Będziesz zdziwiony, jak bardzo wzmaga on przyjemność płynącą z pieszczot. I to nie tylko miejsc intymnych. Nie ma nic lepszego niż wieczorny masaż.

Nie komplikuj

Nie urządzaj ekspedycji w celu znalezienia jej punktu G. Nie wchodź za głęboko ani nie wykonuj zbyt szybkich ruchów. Pamiętaj, macie czas! Wsuń zwilżony palec do środka, ale nie dalej niż do zgięcia, lekko go zagnij i delikatnie kołysz ręką, aż poczujesz ruch jej bioder.

5/5 - (8 votes)