Atrakcyjne kobiety mają to do siebie, że raczej przyzwyczajone są o pytania odnośnie umówienia się czy podania numeru telefonu. Nie są to bowiem sytuacje dla nich wyjątkowe i zaskakujące. W tym Twoja rola, że musisz ją tak zaintrygować by Tobie jednemu dała ten upragniony numer telefonu. Wcale nie chodzi o to, żebyś się na nią rzucił i niemal nie pozostawił kobiecie wyboru. Powinieneś znaleźć na siebie sposób, ale bycie sztucznym też nie popłaca. Mądra kobieta rozgryzie Cię raz dwa, nawet się nie zorientujesz. O tym, jak zdobywać kobiety, dowiesz się z poniższego wpisu.

Postaw na oryginalność i nie bądź nachalny

Chyba nie ma co mówić, że na wyrzucone na prędce ‘umówisz się ze mną?!’ nie możemy liczyć na pozytywną odpowiedź. Kobiety jednak lubią być zaskakiwane, nie lubią być śledzone i obserwowane przez dłuższy czas. Takie zachowania jak gapienie się przez pół nocy na imprezie z ukrycia na nią a potem prośba o spotkanie może zostać odebrane w różny, ale zdecydowanie negatywny sposób. Kobieta kocha poczucie bycia adorowaną, ale gdy już ją masz 😉 Klucz do sukcesu zdobycia jej uwagi? Dać jej maleńki pstryczek w nos 😉 Nie narzucanie się. Kobiety jeszcze bardziej lubią zdobywać niż mężczyźni. Sygnał, że jesteś nią zainteresowany ale w zasadzie.. wszystko Ci jedno, jak nie Ona to inna daje im powera do działania. Kobiety nie lubią być na drugim planie, za innymi. Każda kocha smak zwycięstwa, w tym przypadku jest to sytuacja, gdy na oczach innych kobiet jest adorowana przez faceta na którego cała reszta miała chęci. Postaw jej drinka, ale nie podchodź z wyszczerbionym uśmiechem czekając na to, że z tej okazji rzuci Ci się w ramiona. Poproś barmana o przekazanie drinka swojemu obiektowi pożądania, równocześnie rozmawiając z inną kobietą. Może to być nawet Twoja siostra, albo dobra znajoma. Ona przecież tego nie wie. Widok rozmowy z inną wzbudzi w niej chęć rywalizacji, a ta chęć i zwrócenie uwagi nastanie po tym jak w jakiś sposób wyślesz jej sygnał, czyli np stawiając drinka. Jeśli masz poczucie humoru, to z pewnością będziesz się dobrze bawił.

Co w sytuacji, gdy nie lubimy wcale klubów lub po prostu piękną nieznajomą spotkamy w niezakrapianych alkoholem okolicznościach, gdy już mamy mniejszą odwagę by zacząć ją podrywać?

Pamiętaj, że najlepszą obroną jest atak. Jeśli będziesz czekał, aż to ona zrobi pierwszy krok, to z pewnością okazja przejdzie Ci koło nosa. Świetną bronią jest bycie sobą oraz odrobina poczucia humoru. Nie chodzi też o to, żeby zrobić z siebie błazenka, tylko w pewien sposób wyróżnić się w oczach kobiety. Możesz także zwrócić uwagę na szczegóły, jak np. kolor paznokci, łańcuszek (uwaga na głębokie dekolty) lub cokolwiek, co może Cię wyróżnić pośród Twojej konkurencji i nie… nie chodzi o komplement typu: „ale masz ładne uszy”. Możesz poprosić koleżanki o pomoc i poćwiczyć swoją śmiałość. Musisz też przestać brać do siebie jakąkolwiek porażkę. Jeden podryw wyjdzie, a drugi może okazać się fiaskiem. Takie jest życie. Dostać kosza nie jest miłym doświadczeniem, lecz też nie zależy od niego Twoje dalsze życie. Po prostu zapomnij o tym jeszcze tego samego dnia i przy następnej okazji spróbujesz znowu, no bo co Ci szkodzi? 🙂

Jak powinieneś się zachować? Musisz się uzbroić w optymizm i poczucie humoru

Przede wszystkim musimy wyzbyć się lęków. No bo przed czym te obawy? Rozumiem, że 10 odrzuceń każdego dnia może być bolesne 🙂 Ale nie od razu Kraków zbudowano! Jeśli przez stos prób i błędów nabierzesz odwagi i doświadczenia, to będziesz przygotowany na tą odpowiednią dziewczynę. Nawet pozornie błaha sytuacja jak wspólne oczekiwanie na tramwaj może Was połączyć. Stań obok i niby do niej, niby do siebie powiedz coś odnośnie spóźniającego się tramwaju. Prawdopodobnie jest tym faktem tak samo poirytowana jak Ty i jakoś się do niego odniesie. Potem juz jest z górki. Ważne by sprawiać wrażenie pewności siebie i nie mówić o pierdołach. Kobiety tak naprawdę lubią rozmawiać o seksie i wielbią podteksty. Muszą być z klasą. Nie licz na to, że jeśli palniesz przy niej to co mówisz przy kumplach spotka się z jej aprobatą. Trzeba umieć rozgraniczać tematy do rozmów z mężczyznami a z dziewczynami. Naprawdę, wczorajsze zawody w unihokeja ją nie zafascynują. Staraj się przytaczać jak najwięcej żartów sytuacyjnych. Kobiety uwielbiają być rozśmieszane. Bycie zabawnym to chyba jedna z najczęściej wymienianych cech perfekcyjnego mężczyzny.

Nie istnieje złoty środek

Rad można by pisać tak w nieskończoność, ale nie ma jednej idealnej. Ważne byś to TY się przełamał i PRÓBOWAŁ. Nie chodzi przecież o to by udawać kogoś innego. Na czymś takim dziewczyna szybko się pozna a Wasza znajomość może nie przetrwać tygodnia, gdy wyczuje Twoje spięcie i grę. Okazuj jej uwagę, ale nie przytłaczaj swoją osobą, pozwól by mogła też powalczyć o Ciebie.

Jak sobie radzić z trudnymi przypadkami, gdy poczucie humoru nie wystarcza?

Kobiety, które nie chcą się dać poderwać, są tym większym wyzywaniem dla zainteresowanych mężczyzn. Czasem naprawdę ciężko zorientować się, czy kobieta nie jest stanowczo zainteresowana lub po prostu lubi, gdy się o nią zabiega. Warto spróbować stanąć z boku i popatrzyć realnie na sytuacje, w której się znajdujemy. Żadna osoba nie lubi wychodzić na nachalną, a jeśli już jest, w większości przypadków robi to nieświadomie. Mężczyźni mają zdecydowaną rację, mówiąc, że kobiety trudno jest zrozumieć. Piękna kobieta czasem sama nie wie, czego chce, a u wielu można zaobserwować tzw. psa ogrodnika. Każda kobieta uwielbia być kokietowana i zdobywana. Większość kobiet ma jednak swoje słabe punkty i po wielu próbach dają się przekonać do wspólnej randki. Doświadczenie pokazuje, że Panów jest znacznie prościej wyciągnąć na spotkanie lub zdobyć numer telefonu. Oczywiście w pewnych okolicznościach będziesz musiał odpuścić swoje zaloty, jak np. kiedy obiekt Twoich wzdychań ma partnera lub być może jest innej orientacji seksualnej. Musisz zwyczajnie wyczuć sytuację :).

Jak skutecznie zdobyć kobietę?

Musimy Cię zmartwić, ale i tym razem wszystko zależy od kobiety, z którą masz do czynienia. Jeśli podczas Twoich zalotów kobieta się Tobą zainteresuje, to masz dużą szansę poznania jej na tyle, żeby poznać jej potrzeby. Nie myśl sobie jednak, że raz zdobyta kobieta już na zawsze będzie Twoja. Nic z tych rzeczy. Spełniona kobieta to szczęśliwa kobieta, dlatego nawet jeśli ją zdobędziesz, to musisz dbać o nią i uczucie, które się pojawiło między wami. Brzmi absurdalnie? Nie do końca. Weźmy przykład roślinek hodowlanych. Przez cały czas musisz je podlewać i wykonywać szereg innych czynności, aby rośliny rosły pięknie i zdrowo. Taki sam schemat dotyczy związku. Lepszym przykładem dla mężczyzn jest pielęgnacja samochodu. Samochód nie tylko kupujemy, ale także myjemy i ewentualnie decydujemy się na detailing, który sprawia, że wnętrze lub karoseria samochodu wygląda świetnie. Reasumując, każdy zaniedbanie ma swoje konsekwencje, których można uniknąć przez profilaktyczne działanie.

Czy dbanie o partnerkę tyczy się wyłącznie mężczyzn? Jasne, że nie. Mężczyźni też potrzebują uwagi oraz zrozumienia. Zabieganie o siebie musi być obustronne, lecz może przebiegać nieco inaczej. Mężczyźnie się raczej nie kupuje symbolicznego kwiatuszka lub prawi wiele komplementów o jego urodzie. Z doświadczenie wiemy, że panów bardziej uraczy dobre jedzonko lub obejrzenie z nim meczu.

5/5 - (13 votes)