Jak znaleźć sponsora

Marzy Ci się mężczyzna, który będzie spełniał wszystkie Twoje zachcianki i zapewni Ci życie na jak najwyższym poziomie? Zależy Ci na wolnej relacji bez zobowiązań, gdzie każde z Was będzie mogło robić to, na co tylko będzie miało ochotę? A może chcesz wprowadzić do swojego życia rozrywkę i spełnić erotyczne fantazje? To prostsze niż myślisz! Wystarczy znaleźć sponsora, z którym współpraca będzie rozkoszną przyjemnością!

Jeżeli szukasz mężczyzny, który zabierze Cię w egzotyczną podróż na drugi koniec świata, na kolację do najlepszej restauracji w mieście albo zaprosi na weekend do luksusowego SPA, lepiej trafić nie mogłaś. Sponsorzy nie szukają kobiety na jedną noc, by ulżyć swoim potrzebom, ale partnerki do wspólnego spędzania czasu – zwróć na siebie jego uwagę, a będziesz żyć niczym księżniczka.

Jeszcze do niedawna sponsoring był tematem tabu. Każdy wiedział, że jest obecny, jednak nikt nie mówił o nim na głos. Dzisiaj serwisy sponsoringowe coraz bardziej zyskują na popularności a zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie boją się mówić na głos o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Świat sponsoringu powstał z myślą o osobach, które nie boją się korzystać z życia i brać z niego tego, co najlepsze. To Twoja sprawa, w jaki sposób żyjesz, a tutaj na pewno nikt nie będzie Cię z tego rozliczał, ani nie będzie Cię oceniał.

Zanim pojawił się Internet, osoby, które chciały znaleźć potencjalnego sponsora, musiały sporo się nagimnastykować, aby osiągnąć zamierzony cel. Miały one bowiem do dyspozycji jedynie ogłoszenia w gazetach. Dzisiaj znalezienie sponsora jest o niebo łatwiejsze niż jeszcze kilka lat temu. Internet to potężne narzędzie do nawiązywania nowych relacji i ogromne udogodnienie dla prężnie rozwijającego się świata sponsoringu.

sposób na znalezienie sponsora

Gdzie szukać sponsora

Chcesz znaleźć sponsora do stałej współpracy, ale nie wiesz, gdzie i od czego zacząć poszukiwania? Spieszymy Ci z pomocą. Idealnymi miejscami, w których możesz znaleźć partnera do relacji sponsorowanej, są specjalne przeznaczone do tego kluby czy restauracje. Jednak tych najlepszych sponsorów znajdziesz na najlepszych portalach sponsoringowych czy randkowych. Bogaci mężczyźni chętnie rejestrują się na takich serwisach o charakterze sponsoringowym jak:

  • https://www.klubdlapieknych.pl
  • https://www.sugar-baby.pl
  • https://www.ogloszenia-sponsoring.pl
  • https://www.goldbikiniclub.com

Na powyżej wymienionych portalach świat sponsoringu już od dawna tętni życiem i kusi niewyobrażalną rozkoszą. Można tam znaleźć mnóstwo bogatych mężczyzn oraz pięknych i seksownych kobiet, które doskonale wiedzą, czego chcą od życia.

w jaki sposób znajdę sponsora

Jak znaleźć sponsora w kilku prostych krokach

Krok 1

Daj sobie trochę czasu i w pierwszej kolejności zastanów się, czego tak naprawdę chcesz i jakie usługi jesteś gotowa świadczyć dla swojego sponsora. Pamiętaj, że tutaj nikt nie będzie Cię do niczego zmuszał, a Ty masz prawo robić tylko to, na co masz ochotę. Sponsoring, w przeciwieństwie do prostytucji, ma to do siebie, że tutaj to Ty decydujesz, za co będziesz otrzymywać pieniądze. Zbudowanie trwałej i owocnej współpracy zależy od wyboru odpowiedniego partnera, a Ty musisz pamiętać, że nie możesz podchodzić do tego zbyt emocjonalnie. Sponsoring to biznes i nic więcej. Ty mówisz, co możesz zaoferować oraz czego oczekujesz w zamian. Z kolei sponsor, o ile nawiąże z Tobą współpracę, realizuje Twoje potrzeby i spełnia zachcianki oraz dorzuca Ci specjalne wynagrodzenie.

jak znaleźć sponsora

Krok 2

Kiedy już odpowiesz sobie na pytanie, czego oczekujesz, znajdź dla siebie najlepszy portal sponsoringowy, na którym będziesz mogła umieścić swoje ogłoszenie. Twój wybór powinien być bardzo dobrze przemyślany, ponieważ to właśnie na portalu sponsoringowym znajdziesz spełnienie swoich pragnień. Bez dwóch zdań prym w tego typu serwisach wiedzie Goldbikiniclub.com, gdzie znajdziesz wyłącznie najlepszych sponsorów, którzy chętnie będą wydawać pieniądze na rozpieszczanie Cię i spełnianie wszystkich Twoich zachcianek.

Krok 3

Skoro wybór najlepszego serwisu sponsoringowego masz już za sobą, pora założyć profil i zmieścić swoje ogłoszenie. Rejestracja na Goldbikiniclub jest szybka i bardzo intuicyjna, więc nie sprawi Ci absolutnie żadnych problemów. Wystarczy, że przejdziesz do panelu rejestracji i klikniesz “załóż darmowe konto”. Im bogatszych mężczyzn chcesz poznać, tym ciekawszy powinien być Twój profil. Mężczyźni są wzrokowcami, więc w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na Twoje zdjęcie. Przy uzupełnianiu swojego profilu niech poniesie Cię fantazja! Jeśli zaintrygujesz mężczyznę swoim ogłoszeniem, możesz być pewna, że nie przejdzie obok niego obojętnie. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sponsoringiem, na początek możesz wypróbować konto free. Jednak później zalecamy wybrać któryś z wariantów w wersji premium. Pozwoli to zwiększyć Twoje zasięgi i da szansę na poznanie ciekawszych znajomości. Zadbaj o to, uzupełniając swój profil, umieścić w nim wszystkie niezbędne na swój temat informacje. Ważne, żeby były one z godne z prawdą, ponieważ spotkania w realu szybko je zweryfikują.

szukam sponsora

Krok 4

Znalazłaś już idealnego sponsora? Teraz zrób wszystko, żeby jak najdłużej go przy sobie zatrzymać. Pamiętaj, że to, co Was łączy, to jedynie umowa sponsoringowa. Musisz więc unikać zaangażowania uczuciowego i tym samym nie możesz więc pozwolić sobie na żadne słabości. Z reguły kobiety bardzo łatwo poddają się emocją, więc wydaje im się, że trafiły szczęśliwy los na loterii. Może i tak jest, jednak życie to nie bajka, sponsor nie jest rycerzem na białym koniu. To, że Twój Sponsorowany Cię rozpieszcza, kupując Ci drogie prezenty i zabierając w dalekie podróże i traktuje przy tym jak księżniczkę, wcale nie znaczy, że będziecie w ten sposób żyć długo i szczęśliwie. W każdej chwili Twoje eldorado może się skończyć, a Ty, jeśli pozwolisz sobie na zaangażowanie, możesz skończyć ze złamanym sercem. Musisz pamiętać, że układy sponsoringowe to nie miłość. W takiej relacji masz płacone za konkretną usługę, więc nie oczekuj zbyt wiele.

Dla kogo jest sponsoring

Coraz więcej osób porzuca stereotypowy związek na rzecz związku bez zobowiązań. Sponsoring to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą czuć się wolne, a z drugiej strony mieć towarzystwo, z którym będą mogły spędzać wolny czas. Świat sponsoringu składa się więc z bogatych mężczyzn, którzy chcą wydawać pieniądze na różnego rodzaju przyjemności i atrakcyjnych kobiet, które chcą zapewnić sobie życie na możliwie najwyższym poziomie.

Czy zawsze chodzi tylko o seks?

Ustalmy jedno. Sponsoring to nie to samo, co prostytucja. Tutaj nie zawsze chodzi tylko o seks. Bardzo często mężczyźni szukają po prostu kobiety, z którą będą mogli porozmawiać na różne tematy, miło spędzić czas, czy dobrze się bawić, w zamian za możliwość poznawania nowych ludzi, zwiedzenia świata czy drogie prezenty. To jak będzie wyglądała Wasza relacja, zależy tylko i wyłącznie od Was, ponieważ to Wy określacie warunki, na jakich przebiegać będzie Wasza relacja. Tym sposobem oboje robicie wyłącznie to, na co macie ochotę.