Słowniki tłumaczą sponsoring jako najszybciej rozwijająca się forma promocji. Jego główną rolą jest skojarzenie, dzięki któremu pozytywny wizerunek sponsorowanego przenosi się na sponsora. 

Może być rozumiany jako forma dobroczynności, ale zawsze istnieje drugie dno. Robiąc coś dla innych, pragniesz korzyści dla siebie, zatem sponsoring to nic innego jak działanie marketingowe, promujące firmę, usługę lub produkt i przynoszący sponsorowi korzyści, niekoniecznie od razu.

Jak rozumiany jest sponsoring w kontaktach między kobietą, a mężczyzną? To wymiana korzyści, każde z dwojga wnosi coś od siebie w zaistniały romans. Tajemnicą nie jest iż w przypadku mężczyzny to spełnianie wymogów finansowych kobiety. Czasami jest to kwestia opłacenia wyjść, upominków, a w innych przypadkach określona miesięczna suma.

Kobieta musi być atrakcyjna dla swojego sponsora. Każdy ma swoje własne preferencje. Ilość portali i zarejestrowanych na nich kobietach pozwala na znalezienie swojego ideału. Problemem jest nieuczciwość niektórych platform jak i dziewczyn, które wrzucają nie swoje zdjęcia podając się za kogoś innego. Dlatego ważne jest by wybrać portal sprawdzony, na którym nie rejestrują się przypadkowi ludzie zatajający swoją tożsamość. Taki jest właśnie portal www.piekneibogaci.pl .

Atrakcyjna kobieta nie tylko musi wzorcowo wyglądać, ale i być inteligentna, obyta, zabawna.. zasadniczo cechy wymieniać można w nieskończoność, a kobieta po prostu musi być typem człowieka takiego jakiego oczekuje sponsor. Dowcipna kokietka czy dominująca femme fatale – Ty decydujesz. Układ jest prosty, Ty nie szczędzisz jej pieniędzy, a ona Tobie czułości. Ustalacie na jakich relacjach bazujecie i jak często się widujecie.

Dlaczego kobiety decydują się na sponsoring? Powodów jest wiele. Począwszy od studentek, które mają trudności z przeżyciem w dużym mieście, przez te świadome siebie które kochają dreszczyk emocji i luksus, po kobiety których trudna sytuacja życiowa i materialna nie oszczędza.

Każda z nich rejestruje się samodzielnie, nie ma tu mowy o rozterkach moralnych, niepewności. Dbają o ciało jak i intelekt. Nie zawsze chodzi o seks, niektórzy potrzebują Pań by pięknie się z nimi prezentowały np na służbowych wyjazdach, są też tacy którzy lubią być przytulani.

Ty wybierasz, Ty decydujesz. Nie jest to ‘transakcja’ “na dobre i na złe”. Zawsze można się wycofać.. by znaleźć szczęście u innej.

Sponsoring niczym się nie różni od związku małżeńskiego, w którym ona jest piękna i inteligentna, a on po prostu bogaty. – To wyłącznie kwestia papieru i okoliczności.

Rate this post